HopOp500
HopOp500
| 2D DWG Available: | Yes |
|---|---|
| 3D DWG Available: | Yes |
| BIM Object Available: | Yes |
| Country of Origin: | Denmark |
| Diameter: | 500 mm |
| External Radius: | 500 ° |
| Material: | Rotation Moulded Polyethylene |
| Mounting Options: | Free Standing |
| Number of Seats: | 1 |
| Planter Shape: | Round |
| Recyclable: | Yes |
| Seat Height: | 400 mm |
| Weight: | 6 kg |
Login
£313.00
Excl. VAT£375.60 Incl. VAT
Installation / fixing method
This Product can be customised with a range of optional fixtures. If you have any further bespoke requirements get in touch, our sales team will be happy to help.
ENQUIRY FORM