140 Litre Litter Bin
140 Litre Litter Bin
Green
Blue
| Colour: | Black, Blue, Green |
|---|---|
| Country of Origin: | United Kingdom |
| Depth: | 470 mm |
| Height: | 1029 mm |
| Length: | 470 mm |
| Material: | Polyethylene |
| Mounting Options: | Surface Mounted |
| Weight: | 45 kg |
Login
POA
Price on applicationInstallation / fixing method
This Product can be customised with a range of optional fixtures. If you have any further bespoke requirements get in touch, our sales team will be happy to help.
ENQUIRY FORM